4 zabiegi na zmarszczki mimiczne wokół oczu. Zamiast botoksu

4 zabiegi na zmarszczki mimiczne wokół oczu. Zamiast botoksu

Zmarszczki wokół oczu, czy cienie i worki pod oczami to bardzo częsty problem wielu osób. Okolica oka jest bardzo delikatna i najszybciej uwidaczniają się w niej pierwsze niedoskonałości. Początkowo są to zmarszczki mimiczne, które pojawiają się w chwilach radości i uśmiechu, ale potem szybko znikają, kiedy skóra wokół oczu jest sprężysta. Tak dzieje się jednak tylko u osób młodych. Wraz z upływem lat zmarszczki niestety są coraz bardziej widoczne, a skóra staje się wiotka i sucha.

Czy są sposoby, aby choć na jakiś czas odwrócić naturalny proces starzenia.

Oto kilka sposobów na odmłodzenie okolicy oka.

1. BioRePeel

– jest to zabieg nie tylko na okolicę oka, ale na całą twarz, szyję i dekolt. Przeznaczony dla osób, które chcą szybko ładnie wyglądać i pozbyć się zmarszczek i przebarwień. Również dla osób, które mają tzw. wielkie wyjście, ważne spotkanie, wesele i chcą pięknie wyglądać. BioRePeel należy do zabiegów bankietowych, który wspaniałe rozświetla i rozjaśnia skórę, liftinguje ją i co najważniejsze – spłyca zmarszczki mimiczne wokół oczu, rozprostowuje kurze łapki i likwiduje bruzdy na czole.

2. Intraceuticals

– ultranawilżający zabieg, natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek, rozświetlenia i napięcia skóry. Dla wszystkich osób ceniących sobie komfort połączony z efektem wow. Na każdą okazję, również dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących. Również na wspaniały prezent dla drogiej osoby.

3. Fala radiowa mikroigłowa

– przeznaczona jest dla osób, których skóra jest zwiotczała, rozciągnięta, uwidoczniły się zmarszczki mimiczne, worki pod oczami i opuchlizny, również dla osób po nieudanych zabiegach wypełniających dolinę łez. Zabieg wykonuje się na okolicę oczu, czoło, całą twarz, szyję, dekolt, dłonie oraz na ciało. Tutaj zagęszczenie skóry jest widoczne od razu po zabiegu, ale efekt końcowy, najlepszy jest po ok. miesiącu.

4. Osocze bogatopłytkowe

– bardzo silne działanie odmładzające dzięki naturalnym czynnikom wzrostu. Ich obecność powoduje regenerację uszkodzeń wewnątrz skóry, a także tworzenie nowych naczyń krwionośnych, które lepiej odżywiają skórę niż dotychczas. Dzięki temu działaniu skóra staje się sprężysta i elastyczna. Odwracają się wszystkie procesy starzenia, znikają zmarszczki mimiczne.

Scroll to Top