Karboksyterapia na Ciało

CZYM JEST KARBOKSYTERAPIA?

Karboksyterapia bardzo efektywnie opóźnia procesy starzenia się skóry. Znacząco poprawia jej wygląd. W ciągu kilku dni od zabiegu zwiększa się dystrybucja tlenu, zwiększa się mikrokrążenie, tworzą więc się nowe naczynka krwionośne, następuje naturalna regeneracja skóry!

Z JAKIMI PROBLEMAMI DAJE SOBIE RADĘ KARBOKSYTERAPIA NA CIAŁO?

KARBOKSYTERAPIA to spełnienie nadziei kobiet z problemami takimi jak:

CELLULIT I LOKALNY NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ – Zabieg karboksyterapii pozwala na walkę z cellulitem w stadium od I do IV, czyli na każdym etapie jego rozwoju, oraz z lokalnymi nadmiarem tłuszczu. Pod wpływem dwutlenku węgla w komórkach tłuszczowych zachodzi proces naturalnej lipolizy. Komórki są rozbijane na małe cząsteczki i wydalane z organizmu w naturalny sposób. Zwiększa się również ukrwienie obszaru zabiegowego i metabolizm.

ROZSTĘPY I BLIZNY – Dwutlenek węgla znacznie redukuje rozstępy oraz blizny. Proces zachodzi poprzez stymulację procesu gojenia i produkcję kolagenu. Po podaniu dwutlenku węgla w tkankach robi się minimalny stan zapalny, podczas gojenia skóra zagęszcza się. Bardzo szybko poprawia się w sposób widoczny kondycja i koloryt skóry. Badania kliniczne dowodzą, że po serii zabiegów zwiększa się ilość naczyń krwionośnych, co pozytywnie wpływa także na eliminację toksyn.

JAK WYGLĄDA CYKL ZABIEGOWY KARBOKSYTERAPII?

Zabieg karboksyterapii wymaga serii zabiegowej ustalanej indywidualnie w zależności od problemu. Jest to na ogół 5-10 zabiegów co 7-14 dni. Zabiegi możemy łączyć z różnymi zabiegami, m. in. z mezoterapią, falami radiowymi, czy drenażem limfatycznym. Karboksyterapia jest idealna dla osób, które wolą odłożyć w czasie zabiegi inwazyjne.

Sprawdź ceny

naszych zabiegów, aby optymalnie dobrać potrzebną kurację.

Zarezerwuj

termin, aby skorzystać z wybranych zabiegów w naszym Salonie

Zadzwoń

Aby dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach i ich zaletach.

Scroll to Top