4 sposoby na oczyszczanie skóry bez bólu

4 sposoby na oczyszczanie skóry bez bólu

Skóra zanieczyszczona to problem dla wielu z nas, dlatego chciałabym przedstawić 4 sposoby na oczyszczanie naszej skóry bez bólu, którego nie lubimy doświadczać.

1. Oczyszczanie wodorowe

Doskonały zabieg dla każdej skóry potrzebującej odświeżenia, lekkiego złuszczenia naskórka i oczyszczenia ze stanów zapalnych, czy zaskórników. Wykorzystuje się tu cząsteczki wodoru zmieszane z wodą oraz głowicę peelingującą. Po oczyszczaniu nakłada się odpowiednie serum i maskę, ponieważ oczyszczona skóra łatwo wchłania składniki aktywne nawilżające, odżywcze i przeciwzapalne.

2. Geneo

Silnie oczyszczający i dotleniający skórę zabieg. Od razu widać rozświetlenie skóry oraz wygładzenie wszystkich niedoskonałości. Świetnie sprawdza się jako zabieg tzw. Bankietowy, dający natychmiastowy efekt. W Geneo dobiera się jedną z 7 rodzajów ampułek z różnymi składnikami aktywnymi. Wybieramy ampułkę do danego problemu lub stanu skóry.

3. Peeling chemiczny (kwasy)

Warto korzystać z peelingów chemicznych, zwłaszcza jesienią i zimą. W krótkim czasie odświeżają i dokonują oczyszczania skóry. Obecnie jest bardzo dużo nowych mieszanek kwasowych, które nie podrażniają skóry i nie wywołują złuszczania, działają długofalowo. Są też specjalne kwasy na okolicę oka, aby skóra była bardziej napięta.

4. Mikrodermabrazja i peeling kawitacyjny

Te zabiegi znane są już od dawna i nadal sprawdzają się przy skórach zanieczyszczonych. Każdy z tych peelingów odsłoni młodszy naskórek. Możemy również niektóre zabiegi łączyć ze sobą dla uzyskania większych efektów, kiedy skóra jest bardziej problematyczna.

Serdecznie zapraszam do salonu kosmetycznego, gdzie nie tylko poprawimy swój wygląd, ale też skorzystamy z relaksu i praktycznych porad kosmetologa.

Scroll to Top