Manicure i Pedicure

MANICURE

Manicure to zabieg pielęgnacyjny dłoni oraz paznokci. Podczas zabiegu kompleksowo zadbamy o płytkę paznokci, skórki oraz skórę dłoni. Zabieg manicure składa się z opracowania kształtu paznokci, wyrównania oraz wygładzenia płytki paznokci oraz opracowania skórek frezarką. Zabieg zakończony jest masażem dłoni podczas, którego wcierany jest krem regeneracyjny, następnie nawilżamy oraz zabezpieczamy skórki specjalną oliwką o cudownym zapachu.

Manicure Ogrody Spa Warszawa Ursus

PEDICURE

Pedicure to zabieg kosmetyczny oraz pielęgnacyjny stóp oraz paznokci. Zabieg rozpoczyna się relaksującą kąpielą stóp w wodzie z solą morską. Podczas zabiegu podeszwa stopy zostanie dokładnie opracowana frezarką, zabieg ten ma na celu usunięcie nadmiernej ilości starego naskórka, usunięcie odcisków oraz wygładzenie powierzchni podeszwy stopy. Paznokcie zostaną opiłowane w celu nadania perfekcyjnego kształtu płytki paznokci a skórki zostaną opracowane frezarką. Pedicure jest zakończony masażem relaksacyjnym z peelingiem, kremem nawilżającym oraz oliwką.

Manicure i Pedicure Ogrody Spa Warszawa Ursus

INTRACEUTICALS NA DŁONIE

INTRACEUTICALS jest zabiegiem odmładzającym dłonie i silnie nawilżającym. Odpowiednie serum zostaje wtłoczone w skórę przy użyciu tlenu hiperbarycznego. Głównym składnikiem serum jest niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, który potrafi wniknąć w głębsze warstwy skóry, pozostając tam na długo oraz witaminy A i E działające bardzo odmładzająco.

ZABIEG NA PRZEBARWIENIA NA DŁONIE

Jest to specjalistyczny zabieg na dłonie na bazie kwasu glikolowego. W jego skład wchodzi piling glikolowy, serum, maska oraz parafina. Głównym efektem i celem zabiegu jest rozjaśnienie przebarwień, ale i również silne nawilżenie dłoni.

ZABIEG PARAFINOWY NA DŁONIE

ZABIEGI PARAFINOWE to proste, a jednocześnie niedocenione procedury, które kompleksowo pielęgnują skórę dłoni. Do głównych rezultatów zabiegów parafinowych należy zaliczyć:
– zmiękczenie skóry,
– wygładzenie dłoni,
– nadanie skórze aksamitnej gładkości,
– opóźnianie procesów starzenia skóry,
– rozjaśnienie przebarwień,
– poprawienie stanu paznokci,
– rozluźnienie mięśni i stawów dłoni,
– rozgrzewanie i usunięcie zmęczenia.

Sprawdź ceny

naszych zabiegów, aby optymalnie dobrać potrzebną kurację.

Zarezerwuj

termin, aby skorzystać z wybranych zabiegów w naszym Salonie

Zadzwoń

Aby dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach i ich zaletach.

Scroll to Top