Peeling BioRePeel

Działanie Peelingu BioRePeel

Stosując nasz najnowszy peeling medyczny – Peeling BioRePeel – możemy oczekiwać pełnego efektu biostymulującego i rewitalizującego skórę Pacjentki i Pacjenta. Po zabiegu następuje silna biostymulacja skóry i co najważniejsze – bez złuszczania. Szczególnie jest polecany przy zabiegach na twarz, szyję dekolt. Dzięki peelingowi BioRePeelCl3 wnikają w naszą skórę tak potrzebne jej substancje czynne obecne w preparacie: aminokwasy, witaminy i GABA.

Zabieg Biorepeel ma ogromny wpływ na wyrównanie kolorytu skóry, likwidację zaskórników i trądziku, zwężenie porów oraz zahamowanie łojotoku. Skóra po zabiegu jest bardzo rozjaśniona i napięta, nawilżona i aksamitna. Jest to zabieg bankietowy, po którym od razu wygląda się świetnie.

BioRePeel Warszawa Ursus Ogrody Spa

Czym jest GABA?

Czym jest wspomniane GABA zastosowane w peelingu BioRePeel? – Od kilku lat propozycją biotechnologów jest kwas gamma-aminomasłowy GABA. Jest on naturalnie obecny w ludzkim organizmie jako aminokwas bezbiałkowy. W kosmetologii zaś powstaje w wyniku fermentacji bakterii Lactobacillus i procesów biotechnologicznych.

Z wiekiem, ilość tego aminokwasu w naszym organizmie maleje, dlatego możemy odczuwać większe zmęczenie, problemy ze snem czy mocniej odczuwać stres. W wyniku tego wszystkiego nasza skóra może tracić blask, szarzeć, stawać się mniej elastyczna. Powstają zmarszczki.

BioRePeel Warszawa Ursus Ogrody Spa

Działanie GABA

W zabiegu BioRePeel z pomocą przychodzi kwas gamma-aminomasłowy GABA, który bardzo szybko wnika w skórę. Tutaj ukazuje swoje niesamowite działanie – szybko i skutecznie rozluźnia i relaksuje mięśnie. Tym samym redukuje znacząco zmarszczki ekspresyjne, mimiczne. W efekcie po jego zaaplikowaniu skóra wygląda młodziej i świeżej. Dodatkowo kwas gamma-aminomasłowy GABA stymuluje syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego, a tym samym utrzymuje elastyczność i odpowiednie nawilżenie skóry.

BioRePeel Warszawa Ursus Ogrody Spa

Nasz peeling BioRePeel zawiera GABA. Jego działanie jest widoczne natychmiast po zabiegu. Klientki czują wygładzoną i zrelaksowaną twarz, ze znacznie mniejszą ilością zmarszczek. Serdecznie zapraszamy do wypróbowania peelingu BioRePeel z kwasem GABA.

Wskazania do zabiegu.

  • Zmniejszenie przebarwień
  • Wyrównanie kolorytu
  • Spłycenie blizn i obkurczenie porów
  • Napięcie i ujędrnienie skóry
  • Biorewitalizacja całego ciała
  • Redukcja trądziku aktywnego i zaskórnikowego

Sprawdź ceny

naszych zabiegów, aby optymalnie dobrać potrzebną kurację.

Zarezerwuj

termin, aby skorzystać z wybranych zabiegów w naszym Salonie

Zadzwoń

Aby dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach i ich zaletach.


Materiały do opisu z: Świat Przemysłu Kosmetycznego, 2/2014, s.32-33.

Scroll to Top