OPINIE O NAS

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi opiniami o naszej pracy, zebranymi przez 10 lat działalności.

“Zabiegi są na bardzo wysokim poziomie pod względem obsługi i sprzętu. Efekty widać już po pierwszych zabiegach. Ja miałam do tej pory zabiegi Endermologii i LipoShocka, które bardzo ujędrniły moje uda, pośladki i brzuch. I jeżeli pozwoli mi na to czas i finanse to będę korzystać z tych i innych zabiegów oferowanych przez Salon. Salon dla swoich klientek oferuje różne atrakcyjne promocje na zabiegi i jestem mile zaskoczona, że nigdy nie zapominają o tych klientkach, które już dawno korzystały z usług, wręcz przeciwnie pamiętają o wszystkich, co jest bardzo miłe.”

Iwona K.

Endermologia, LipoShock

Salon wspaniały, obsługa przemiła, sprzęt wysokiej klasy, atmosfera niemalże rodzinna. Jak idę na jakiś zabieg, to w podskokach. GORĄCO POLECAM !!!!!!!! 🙂

Małgorzata P.

Bardzo miła obsługa 🙂 Wszystko czyściutkie zawsze i miło spędza się czas w takich warunkach.

Ewelina M.

Od 2 lat miałam problem z nadwagą, obwisłym po ciąży brzuchem i okropnym cellulitem. Dodatkowo mój mąż zamiast mnie wspierać, to potrafił tylko dołować i zupełnie mnie ignorować. Czarę goryczy przelał fakt, iż kilka razy usłyszałam od kilku osób pytanie, czy aby nie jestem w ciąży. Poczułam się gruba i nieatrakcyjna, i postanowiłam wreszcie zrobić coś dla siebie.
Szukałam w internecie zabiegów odchudzających i natrafiłam na Wasz Salon. Z dużej ilości zabiegów wybrałam ENDERMOLOGIĘ, dodatkowo okazało się, iż zabiegi są w bardzo promocyjnych cenach.
Po 4 zabiegach wyraźnie zmniejszył się obwód bioder i ud, zmniejszył się wyraźnie brzuch i wszyscy nagle zaczęli dostrzegać, że schudłam. Zaczęłam mieścić się w spodnie, w które od dawna już nie wchodziłam.
W międzyczasie dostałam maila o nowym zabiegu LIPOSHOCK. Chcąc spotęgować i przyspieszyć odchudzanie zdecydowałam się dodatkowo na 6 zabiegów Liposhock. W związku z tym, iż można go stosować na jedną partię ciała wybrałam zewnętrzną część ud. Rewelacja, już po pierwszym zabiegu diametralna różnica, zlikwidowały mi się brzydkie dołki jakie miałam na udach, zmniejszył się ich obwód, ponieważ w jeszcze szybszym stopniu LipoShock rozbija tkankę tłuszczową.
Jeżeli też macie doła związanego ze swoją figurą, to spróbujcie Liposhocka lub Endermologię, ale po Liposhocku jest szybszy efekt, naprawdę warto.
Polecam wszystkim, super zabiegi, bardzo miła i fachowa obsługa. Dodatkowo w trakcie zabiegów możecie liczyć na miłe pogaduchy i relaks, a tego każda z nas potrzebuje.

Iwona K.

Endermologia, LipoShock

Pierwszy raz u Państwa zdecydowałam się na Endermologię. Po 10 zabiegach efekty były zaskakujące. Ostatni raz zabieg wykonywany był w połowie sierpnia. Rezultaty są widoczne do tej pory. Ciało nie zmienia się, jest dalej ujędrnione, fałdka brzucha również nie przybiera zbytnio na objętości;-) Jednakże najbardziej zadowolona jestem z “wyrzeźbienia” ud !!! Chciałabym zawitać jeszcze nie raz w Salonie tym bardziej, że nigdy nie odczułam u Państwa tzw. “sztywnej atmosfery”. Personel super. Tak trzymać. Pozdrawiam.

Patrycja K.

Endermologia