Naszym wielkim atutem są ORYGINALNE i najwyższej klasy urządzenia, na których pracujemy, poparte najlepszymi szkoleniami w branży:

– ORYGINALNA ENDERMOLOGIA LPG,

– ICOONE LASER,

– Hifu ULTRAFORMER III,

– Radiofrekwencja mikroigłowa VIVACE,

Opinie o nich są znane i potwierdzone przez wiele naszych Klientek.

OPINIA IWONY K.

“Zabiegi są na bardzo wysokim poziomie pod względem obsługi i sprzętu, a efekty widać już po pierwszych zabiegach. Ja miałam do tej pory zabiegi Endermologii, które bardzo ujędrniły moje uda, pośladki i brzuch. I jeżeli pozwoli mi na to czas i finanse to będę korzystać z tych i innych zabiegów oferowanych przez Salon. Salon dla swoich klientek oferuje różne atrakcyjne promocje na zabiegi i jestem mile zaskoczona, że nigdy nie zapominają o tych klientkach, które już dawno korzystały z usług, wręcz przeciwnie pamiętają o wszystkich, co jest bardzo miłe.”

Endermologia Opinie

OPINIA MAŁGORZATY P.

Salon wspaniały, obsługa przemiła, sprzęt wysokiej klasy, atmosfera niemalże rodzinna. Jak idę na jakiś zabieg, to w podskokach.

GORĄCO POLECAM !!!!!!!!

OPINIA PATRYCJI K.

Pierwszy raz u Państwa zdecydowałam się na Endermologię i w rezultacie po 10 zabiegach efekty były zaskakujące. Ostatni raz zabieg wykonywany był w połowie sierpnia, a rezultaty są widoczne do tej pory. Ciało nie zmienia się, jest dalej ujędrnione, fałdka brzucha również nie przybiera zbytnio na objętości;-) Jednakże najbardziej zadowolona jestem z “wyrzeźbienia” ud !!! Chciałabym zawitać jeszcze nie raz w Salonie tym bardziej, że nigdy nie odczułam u Państwa tzw. “sztywnej atmosfery”. Personel super. Innymi słowy, tak trzymać! Pozdrawiam.

Endermologia Opinie

Opinie o nas

OPINIA IWONY K.

Od 2 lat miałam problem z nadwagą, obwisłym po ciąży brzuchem i okropnym cellulitem. Dodatkowo mój mąż zamiast mnie wspierać, to potrafił tylko dołować i zupełnie mnie ignorować. Czarę goryczy przelał fakt, iż kilka razy usłyszałam od kilku osób pytanie, czy aby nie jestem w ciąży. Poczułam się gruba i nieatrakcyjna, i postanowiłam wreszcie zrobić coś dla siebie.

Szukałam w internecie zabiegów odchudzających i natrafiłam na Wasz Salon. Z dużej ilości zabiegów wybrałam ENDERMOLOGIĘ, dodatkowo okazało się, iż zabiegi są w bardzo promocyjnych cenach. Po 4 zabiegach wyraźnie zmniejszył się obwód bioder i ud, zmniejszył się wyraźnie brzuch i wszyscy nagle zaczęli dostrzegać, że schudłam. Zaczęłam mieścić się w spodnie, w które od dawna już nie wchodziłam.

Jeżeli też macie doła związanego ze swoją figurą, to spróbujcie Endermologię, naprawdę warto. Polecam wszystkim, super zabiegi, bardzo miła i fachowa obsługa. Dodatkowo w trakcie zabiegów możecie liczyć na miłe pogaduchy i relaks, a tego każda z nas potrzebuje.

Endermologia Opinie

OPINIA EWELINY M.

Bardzo miła obsługa. Wszystko czyściutkie zawsze i miło spędza się czas w takich warunkach.