Kosmetyka Twarzy

W naszym Salonie OgrodySpa wykonujemy wszystkie podstawowe i zaawansowane zabiegi pielęgnacyjne i odmładzające twarzy, szyi i dekoltu.

Peeling kawitacyjny wykorzystuje ultradźwięki, dzięki którym nasza skóra zostaje oczyszczona z martwego naskórka, a także z zanieczyszczeń i sebum.

Mikrodermabrazja delikatnie i nieinwazyjnie złuszcza skórę za pomocą kryształków diamentu lub korundu. Skóra twarzy staje się rozświetlona i wygładzona.

Manualne oczyszczanie twarzy jest przeznaczone m.in. dla osób z cerą mieszaną, tłustą i trądzikową, które zmagają się z nadmiarem sebum czy trudnymi do usunięcia wągrami, czy zaskórnikami.

Masaż antyaging i relaksacyjny

Laminacja brwi to zabieg pozwalający na semi-permanentną zmianę ułożenia włosków brwi. Jest to idealny zabieg dla Pań borykających się z niesfornymi i roztrzepanymi brwiami, lub dla Pań podążających za trendami i pragnących pięknych zaczesanych do góry brwi. Efekty laminacji utrzymują się od 4 do 6 tygodni. Podczas zabiegu zostanie wykonana architektura brwi, by zobrazować kształt brwi po zabiegu oraz regulacji brwi.

Stylizacja brwi henną lub farbką to przełom w dziedzinie stylizacji brwi. Zabieg ten sprawi, że przez 4-6 tygodni nie będziesz musiała poświęcać czasu na makijaż brwi! Henna pudrowa lub farbka jest również zabiegiem bankietowym. Sprawi, że nasze brwi będą wyglądały olśniewająco ! Podczas zabiegu zostanie wykonana architektura brwi, ma to na celu zobrazować klientce kształt brwi po koloryzacji. Po wykonaniu koloryzacji brwi zostaną one wyregulowane pęsetą lub woskiem. Farba i henna pudrowa to zabieg idealny dla Pań, które nie chcą przerysowanego efektu i chcą mieć dobrany idealnie kolor do swojego typu urody !

Henna brwi to zabieg koloryzujący włoski brwi, dzięki hennie uzyskamy efekt przyciemnienia naturalnych włosków klientki. Jest to idealny wybór dla Pań, które preferują zabieg stylizacji brwi z użyciem klasycznej henny.

Zabieg Red Stop został stworzony specjalnie dla cery z rozszerzonymi naczynkami włosowatymi oraz wrażliwej, z objawami trądziku różowatego, z tendencją do rumieńca.

Kwasy medyczne (peelingi medyczne)
Infuzja tlenowa – Intraceuticals

Sprawdź ceny

naszych zabiegów, aby optymalnie dobrać potrzebną kurację.

Zarezerwuj

termin, aby skorzystać z wybranych zabiegów w naszym Salonie

Zadzwoń

Aby dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach i ich zaletach.

Scroll to Top