Galeria naszych zabiegów

HIFU Ultraformer III

Wykonuję właśnie zabieg HIFU na naszym urządzeniu Ultraformer III. Zabieg spłyca zmarszczki, unosi powiekę górną i otwiera oko, likwiduje i zmniejsza kurze łapki, likwiduje chomiki, unosi skórę i cały owal twarzy. Zabieg jest bezpieczny i przynosi niesamowite rezultaty. Nie podrażnia skóry. Po zabiegu twarz jest napięta i można wrócić do codziennych obowiązków. Skóra poprawia się przez okres trzech miesięcy i z każdym dniem się staje się coraz bardziej napięta i odmłodzona.

Oczyszczanie wodorowe

Wykonuję zabieg oczyszczania wodorowego. Jest to zabieg bezinwazyjny, bezbolesny, nawilżający, bardzo mocno odświeżający skórę. Skóra po zabiegu jest promienna, nawilżona i oczyszczona.

Laser PDT Master

Pod wpływem biostymulacyjnego Lasera PDT Master i światła LED zostają uruchomione procesy regeneracji komórek. Otrzymujemy spektakularne efekty: – wygładzenie zmarszczek, – poprawę elastyczności skóry, – redukcję fotostarzenia, – poprawę nawilżenia skóry, – redukcję problemów naczyniowych, – redukcję rumienia, – redukcję objawów trądziku również różowatego, – przyspieszenie porostu włosa i inne.

Zabieg BioRePeel CL3

Zabieg Biorepeel w fantastyczny sposób wyrównuje koloryt skóry. Likwiduje zaskórniki i trądzik, zwęża pory oraz hamowuje łojotok. Skóra po zabiegu jest bardzo zrelaksowana, rozjaśniona i napięta, nawilżona i aksamitna. Jest to zabieg bankietowy, po którym natychmiast widać różnicę i wygląda się świetnie.