Jak radzić sobie z widocznymi porami skóry

Pory skóry – Jak radzić sobie z widocznymi porami skóry?

Widoczne i nieestetyczne, rozszerzone pory skóry to problem bardzo wielu z nas. Każda i każdy chciałby się ich pozbyć, ale domowe sposoby i kosmetyki pomagają na bardzo krótki okres czasu. Szukamy pomocy w Salonie kosmetycznym, ale wśród wielu zabiegów nie wiemy, który z nich wybrać.

Oto kilka propozycji, które są bardzo skuteczne w spłyceniu porów, a także blizn, blizn potrądzikowych, czy rozstępów:

1. Fala radiowa mikroigłowa

– fala radiowa jako zabieg jest znana od dawna. Technologia została stworzona w celu liftingu i zagęszczenia zwiotczałej skóry. Okazało się, że ma jeszcze inne zastosowania. Sprawdziła się przede wszystkim jako pogromca rozszerzonych porów i rozstępów. Jest też pogromcą zmarszczek, zwłaszcza przy oczach i worków pod oczami. Falę radiową mikroigłową można stosować na twarz i ciało w celu zagęszczenia i przebudowy skóry, na wiotkość skóry po ciąży lub po schudnięciu, czy na wiotkość ramion, wewnętrznej strony ud, pośladków, czy kolan.

2. Mikronakłuwanie (4.0)

– od ponad 10 lat towarzyszy nam mikronakłuwanie skóry, które świetnie sprawdza się w walce z rozszerzonymi porami i bliznami zanikowymi po trądziku. Tą metodę stosuje się też na rozstępy i zmarszczki oraz na odmłodzenie całej skóry na twarzy, szyi, dekoltu oraz na ciele.

3. Osocze bogatopłytkowe

– osocze bogatopłytkowe jest bardzo silnym stymulatorem odmładzającym skórę. Dzięki czynnikom wzrostu powoduje przebudowę całej struktury w skórze. Dzięki temu działaniu jest niezwykle skutecznym uzupełnieniem zabiegów z falą radiową mikroigłową i mikronakłuwania.

Serdecznie zapraszam na konsultację oraz do skorzystania z zabiegów, które od lat stosujemy. Są one bezpieczne i przede wszystkim skuteczne na pory naszej skóry

Scroll to Top