ZABIEGI NA CIAŁO

ENDERMOLOGIA ALLIANCE LPG

ENDERMOLOGIA ALLIANCE to Legendarne Zabiegi na Ciało na oryginalnym i najnowocześniejszym obecnie urządzeniu do redukcji cellulitu, zwalczania lokalnych otłuszczeń i kształtowania sylwetki. Zabiegi są krótsze, efekty szybsze i bardziej dogłębne.

ICOONE

ICOONE to zabieg, który redukuje cellulit, ujędrniania, modeluje sylwetkę, zwalcza głęboko zlokalizowany tłuszcz. Jeżeli walczysz z cellulitem i nadwagą, tłuszczem, masz problem z luźną skórą i rozstępami, z opadającym biustem po schudnięciu lub nadmiernie rozciągniętym po karmieniu piersią – jest to ZABIEG DLA CIEBIE.

KARBOKSYTERAPIA

KARBOKSYTERAPIA to spełnienie nadziei kobiet z problemami takimi jak: – Cellulit na każdym etapie jego rozwoju przy prawie pełnej redukcji – Nadmiar tkanki tłuszczowej – Rozstępy na całym ciele – Bardzo szybko zobaczysz przebudowującą się skórę.

ENDERMOLOGIA LPG KMI2

ENDERMOLOGIA to ekskluzywny masaż podciśnieniowy i jedna z najbardziej skutecznych metod, której efektem jest redukcja cellulitu, zwalczanie lokalnych otłuszczeń i kształtowania sylwetki. Oferuje zabiegi nie tylko na ciało, ale również na twarz, szyję, dekolt i biust.

BODYMIX

BODYMIX nie tylko zwalcza cellulit w sposób szybki, trwały i bezbolesny, ale także zapobiega jego rozwojowi. Dodatkowo usuwa niedoskonałości sylwetki, modeluje figurę i obkurcza zwiotczałe tkanki. Oczyszcza je oraz usuwa zalegające w nich płyny i toksyny. Poprawia funkcjonowanie układu limfatycznego.