ICOONE

CZYM JEST ICOONE®?

ICOONE to rewolucyjna i opatentowana technologia, polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami tworząc Multi Mikrostymulację. Działanie ma dogłębny wpływ na każdy milimetr skóry. Zabieg nie rozciąga skóry. Ciało otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Podczas zabiegu klientki mogą cieszyć się niezwykle dokładnym masażem leczonej powierzchni z uwzględnieniem zachowania ogromnego szacunku dla skóry.

To jedyne urządzenie medyczne na świecie, dzięki któremu mogą być wykonywane zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na wiek oraz rodzaj skóry. ICOONE jest ogromną innowacją w porównaniu do innych urządzeń udostępnianych na rynku, których praca została oparta na zasadzie masażu podciśnieniowego.

DLA KOGO ZABIEG ICOONE JEST DOSKONAŁYM ROZWIĄZANIEM?

Są to osoby:
– walczące z cellulitem i nadwagą, które interesuje modelowanie sylwetki
– bezskutecznie walczące z tłuszczem w głębokich warstwach pod skórą, który jest trudno zlikwidować pomimo diety i ćwiczeń
– posiadające problem z luźną skórą i rozstępami
– mające problem z opadającym biustem po schudnięciu lub nadmiernie rozciągniętym po karmieniu piersią
– walczące z obrzękami i problemami naczyniowymi
– po przejściu liposukcji
– cierpiące na bóle pleców, karku i mięśni spowodowane nieprawidłową postawą ciała
– szukające metody na zaparcia
– uprawiające sport amatorsko lub wyczynowo
– prowadzące intensywny tryb życia przez co oczekują masażu pozwalającego na regenerację ciała i umysłu

CO ZYSKUJEMY DZIĘKI ICOONE?

Programy ICOONE mają za zadanie redukcję cellulitu, ujędrnianie, modelowanie sylwetki, zwalczanie głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu a także stymulację fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Przygotowano wiele programów do dyspozycji terapeuty w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, celu terapeutycznego oraz problemów naczyniowych.

Programy ICOONE zostały również przeznaczone do eliminacji problemów związanych z niewłaściwym funkcjonowaniem układu krążenia, układu limfatycznego oraz mięśniowego. ICOONE zawiera programy przygotowane z myślą o pacjentach po liposukcji, programy na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe. Program na obrzęki zakończy problemy, które trapią klienta od czasu zabiegu chirurgicznego, szczególnie u kobiet po mastektomii. Kolejny program dotyczy starych blizn. Posiadamy również program przeznaczony dla kobiet po porodach, program likwidujący zaparcia oraz program poprawiający perystaltykę jelit a także program wpływający na stare blizny. Przeznaczeniem drugiej grupy programów medycznych jest praca na ścięgnach i mięśniach. Można znaleźć tu programy, które likwidują bóle mięśniowe (zarówno trwające od dawna jak i występujące nagłe), programy niwelujące przykurcze, relaksujące po wysiłku fizycznym, przygotowujące sportowców do zawodów, likwidujące stany zapalne ścięgien oraz do stosowania po skręceniach, złamaniach a także po zwichnięciach.

JAK WYGLĄDA PRZEBIEG ZABIEGU ICOONE?

Zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem, który początkowo obejmuje całe ciało z odpowiednio dobranym profilem terapeutycznym. Każdorazowo uwzględniane są indywidualne potrzeby pacjenta, stan i kondycja jego skóry, a także rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Kolejnym krokiem jest zastosowanie 10 minutowego programu lokalnego, który zostaje ukierunkowany na określoną strefę zabiegową (brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, zewnętrzna strona ud, (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych).

JAK DŁUGO TRWA CYKL ZABIEGOWY ICOONE?

Optymalny czas trwania zabiegu trwa w zakresie od 40 do 60 minut. Już po zakończeniu pierwszej sesji można zaobserwować pozytywne rezultaty. Zwykle zalecany program składa się z 10-15 sesji. W zależności od preferencji może trwać kilka tygodni, bądź krócej w przypadku, kiedy zabiegi wykonuje się codziennie.

Inne nasze zabiegi na Ciało

KARBOKSYTERAPIA

Jest to spełnienie nadziei kobiet z problemami takimi jak: – Cellulit na każdym etapie jego rozwoju – Nadmiar tkanki tłuszczowej – Rozstępy na całym ciele – Bardzo szybko zobaczysz przebudowującą się skórę.

BODYMIX

BodyMix nie tylko zwalcza cellulit w sposób szybki, trwały i bezbolesny, ale także zapobiega jego rozwojowi. Dodatkowo usuwa niedoskonałości sylwetki, modeluje figurę i obkurcza zwiotczałe tkanki. Oczyszcza je oraz usuwa zalegające w nich płyny i toksyny. Poprawia funkcjonowanie układu limfatycznego.

Zapraszamy Cię na

Zabieg PRÓBNY!

Osoby, które nie wiedzą, czy zabieg Icoone jest dla nich odpowiedni, mogą skorzystać jednokrotnie z naszego Zabiegu PRÓBNEGO z Rabatem -100zł! * do zabiegu Icoone potrzebne jest specjalistyczne ubranko. Więcej dowiesz się w Salonie.

Wykonany zabieg

jest identyczny, jak zabieg w pełnej cenie.

Efekty zabiegu

są identyczne jak w zabiegu w pełnej cenie.

Pełna wiedza

o zabiegu dla Ciebie to nasza Gwarancja.

Satysfakcja

z odbytego zabiegu – Gwarantowana 🙂

Osoby szukające informacji o powyższym zabiegu, znajdują je przez słowa: ICOONE, ICOONE warszawa, zabieg ICOONE, zabieg ICOONE warszawa, ICOONE ursus, ICOONE cena warszawa, ICOONE promocja, ICOONE opinie, zabieg ICOONE opinie, ICOONE warszawa promocja, ICOONE efekty, icoone efekty zdjęcia, ICOONE przeciwswskazania, ICOONE warszawa cena, ICOONE promocja.