Icoone Laser

DLACZEGO ICOONE® LASER JEST DLA CIEBIE?

Zabiegi ICOONE LASER zostały specjalnie zaprojektowane w celu pomocy Tobie w polepszeniu wyglądu. Może od lat walczysz z cellulitem lub nadwagą. Interesujesz się coraz bardziej modelowaniem sylwetki.

Musisz skorzystać z zabiegu ICOONE LASER, gdyż być może bezskutecznie walczysz z tłuszczem w głębokich warstwach skóry. Trudno Ci go zlikwidować, pomimo, że stosujesz diety i ćwiczenia. A może posiadasz problem z luźną skórą i rozstępami? Ten zabieg jest dla Ciebie!

Z zabiegu ICOONE korzystają również kobiety mające problem z biustem opadającym po schudnięciu lub nadmiernie rozciągniętym po karmieniu piersią oraz walczące z obrzękami i problemami naczyniowymi. Warto również wtedy zainteresować się naszym zabiegiem ICOONE LASER.

Najważniejsze, że polepszy w bardzo znaczący sposób swój wygląd i będziesz miała poczucie, że dbasz o siebie.

Zabieg Icoone Laser Warszawa

CZYM JEST ICOONE LASER?

ICOONE LASER to rewolucyjna i opatentowana technologia, która polega na pracy głowic masujących wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami tworząc niesamowitą mikrostymulację skóry. To działanie ma dogłębny wpływ na każdy milimetr skóry. Zabieg nie rozciąga skóry, a klientki mogą cieszyć się niezwykle dokładnym masażem leczonej powierzchni z zachowaniem ogromnego szacunku dla skóry.

CO ZYSKUJEMY DZIĘKI ICOONE?

Programy ICOONE LASER mają za zadanie:

  • redukcję cellulitu,
  • ujędrnianie,
  • modelowanie sylwetki,
  • zwalczanie głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu,
  • stymulację fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu,
  • eliminację problemów związanych z niewłaściwym funkcjonowaniem układu krążenia, układu limfatycznego oraz mięśniowego,
  • pomóc kobietom po porodach, po mastektomii, pacjentom po liposukcji, z blizny pooperacyjnymi i pooparzeniowymi,
  • znacząco zmniejszyć stare blizny,
  • zlikwidować bóle mięśniowe (zarówno trwające od dawna jak i występujące nagłe)
  • pomóc sportowcom w wielu ich schorzeniach.

JAK DŁUGO TRWA CYKL ZABIEGOWY ICOONE?

Optymalny czas trwania zabiegu trwa w zakresie od 40 do 60 minut. Już po zakończeniu pierwszej sesji można zaobserwować pozytywne rezultaty.

Osoby szukające informacji o powyższym zabiegu znajdują je przez słowa: icoone, icoone warszawa, zabieg icoone, zabieg icoone warszawa, icoone ursus, icoone cena warszawa, icoone promocja, icoone opinie, zabieg icoone opinie, icoone warszawa promocja, icoone efekty, icoone efekty zdjęcia, icoone przeciwwskazania, icoone warszawa cena, icoone promocja.

Scroll to Top