ENDERMOLOGIA KMI2 LPG

NOWOŚĆ! - Nasze drugie oryginalne Urządzenie - ENDERMOLOGIA ALLIANCE LPG

ENDERMOLOGIA ALLIANCE to Legendarne Zabiegi na Ciało na oryginalnym i najnowocześniejszym obecnie urządzeniu do redukcji cellulitu, zwalczania lokalnych otłuszczeń i kształtowania sylwetki. Zabiegi są krótsze, efekty szybsze i bardziej dogłębne.

Endermologia KMI2 LPG

PROMOCJA

1 zabieg110 zł
140 zł
10 zabiegów + ubranko Gratis950 zł
1300 zł
1 zabieg na część ciała: biust lub dekolt i szyję140 zł
Ubranko do zabiegów80 zł

CZYM JEST ENDERMOLOGIA?

ENDERMOLOGIA to ekskluzywny masaż podciśnieniowy i jedna z najbardziej skutecznych metod, której efektem jest redukcja cellulitu, zwalczanie lokalnych otłuszczeń i kształtowania sylwetki, choć nie tylko. Oferuje zabiegi nie tylko na ciało, ale również na twarz, szyję, dekolt i biust.

Tak więc po serii zabiegów można oczekiwać nie tylko redukcji cellulitu i objętości ciała, ale także jędrnej, gładkiej i pełnej blasku skóry.

Podczas gdy ćwiczenia fizyczne powodują spalanie kalorii w obszarach, gdzie w tkance tłuszczowej zmagazynowane jest najwięcej energii, lipomasaż™ precyzyjnie wyszczupla obszary stwarzające problemy, modelując sylwetkę zgodnie z życzeniami klienta. Płaskie, obwisłe pośladki są unoszone, gdy usuwany jest otaczający je tłuszcz, a jednocześnie kształtowany jest krągły kontur pośladków i bioder.

Rezultaty zabiegu, który jest bezbolesny i przyjemny są widoczne już po pierwszej sesji, a lawinowo narastają podczas kolejnych.

Trwający około 35 minut zabieg, początkowo przeprowadzany jest dwa razy, a w późniejszych etapach – raz w tygodniu. Do każdego zabiegu, niezbędne jest założenie specjalnego kostiumu, który zapewnia klientowi komfort, pozwala na zwiększenie intensywności zabiegu, chroni skórę. Zabiegi wykonywane są w serii. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 12 do 16 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. Każdy zabieg trwa ok. 35 minut.

Zabiegom mogą poddawać się również kobiety, które mają genetyczne skłonności do gromadzenia tkanki tłuszczowej. Lipomasaż może być stosowany też u mężczyzn, którzy mają dobry metabolizm, ale u których wskutek wieku i zbyt bogatej w kalorie diety zaczyna się gromadzenie tłuszczu w niektórych miejscach (brzuch, podwójny podbródek, linia talii, obszar mięśni piersiowych).

Oprócz zabiegów terapeutycznych i estetycznych, Endermologia znajduje swoje zastosowanie w terapii opóźniającej starzenie. Seria zabiegów pozwala odzyskać skórze elastyczność, jędrność i piękny blask.

W naszym Salonie wykonujemy następujące zabiegi Endermologii na Ciało:

 • wyszczuplanie
 • modelowanie sylwetki
 • redukcja cellulitu
 • poprawa elastyczności skóry
 • relaks i rozluźnienie napięcia mięśni

Zabiegi estetyczne na twarz, szyję, dekolt i biust:

 • poprawa elastyczności
 • wygładzanie zmarszczek
 • podkreślanie konturów twarzy, oczu i ust.

DODATKOWE ZALECENIA:

 • ćwiczenia gimnastyczne (2 razy w tygodniu)
 • ograniczenie spożywania tłuszczów i cukrów prostych, wzbogacenie diety o większą ilość błonnika
 • w celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie 2,5 l płynu – wody mineralnej niegazowanej, herbatek ziołowych, owocowych, soków warzywnych.

ILOŚĆ ZABIEGÓW:

Wskazane jest wykonanie min. 10 zabiegów, najlepiej 15.

CZĘSTOTLIWOŚĆ:

2 razy w tygodniu, po zauważeniu pierwszych zmian można zmniejszyć do 1 zabiegu na tydzień.

ZABIEGI PODTRZYMUJĄCE:

Jeden raz w miesiącu.

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

Inne nasze zabiegi na Ciało

ICOONE

Jeżeli walczysz z cellulitem i nadwagą, tłuszczem, masz problem z luźną skórą i rozstępami, z opadającym biustem – jest to ZABIEG DLA CIEBIE.

KARBOKSYTERAPIA

Jest to spełnienie nadziei kobiet z problemami takimi jak: – Cellulit na każdym etapie jego rozwoju – Nadmiar tkanki tłuszczowej – Rozstępy na całym ciele – Bardzo szybko zobaczysz przebudowującą się skórę.

BODYMIX

BodyMix nie tylko zwalcza cellulit w sposób szybki, trwały i bezbolesny, ale także zapobiega jego rozwojowi. Dodatkowo usuwa niedoskonałości sylwetki, modeluje figurę i obkurcza zwiotczałe tkanki. Oczyszcza je oraz usuwa zalegające w nich płyny i toksyny. Poprawia funkcjonowanie układu limfatycznego.