ENDERMOLOGIA ALLIANCE LPG

Okazja, jakiej nie było!

Skorzystaj z próbnego zabiegu na Endermologię Alliance!
170 zł!

Nasz Cennik

Endermologia LPG Alliance

Nowy wymiar Endermologii® LPG

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna

metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu. Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent endermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ilość powtórzeń zabiegu.

INNOWACYJNA GŁOWICA ZABIEGOWA

-> NOWY PATENT

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy różne ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co wpływa na odczucia zabiegowe. Nowy patent gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia. Nic już nie będzie takie samo. Od teraz jeszcze skuteczniej, jeszcze szybciej i poprzez wyjątkowo komfortowy zabieg endermologie® Alliance.
WSKAZANIA:
  • Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
  • Poprawa jędrności skóry na różnych obszarach
  • Redukcja cellulitu
  • Odmładzanie
  • Działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów

Od 10 lat specjalizujemy się w zabiegach na Ciało.

Endermologia LPG Alliance jest obecnie szczytowym osiągnięciem naukowym w trosce o piękno naszego Ciała
Nasze doświadczenie w zabiegach na Ciało to: – 10 lat pracy na urządzeniach Endermologii LPG i innych – Ponad 11.000 wykonanych oryginalnych zabiegów Endermologii LPG – Jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi technikami masażu endermologicznego LPG prosto z Francji – Nie ma dla nas tajemnic, gdy chodzi o wykonanie zabiegów Endermologii i efektów z nimi związanymi – Wiemy jak bardzo naszym Klientkom zależy na tym, aby zabieg był wykonany profesjonalnie i były związane z nim odpowiednie efekty.

Zapraszamy Cię na

Zabieg PRÓBNY!

Osoby, które nie wiedzą, czy zabieg Endermologii LPG Alliance jest dla nich odpowiedni, mogą skorzystać jednokrotnie z naszego Zabiegu PRÓBNEGO z 70% Rabatem! * do zabiegu Endermologii LPG Alliance potrzebne jest specjalistyczne ubranko. Więcej dowiesz się w Salonie.

Wykonany zabieg

jest identyczny, jak zabieg w pełnej cenie.

Efekty zabiegu

są identyczne jak w zabiegu w pełnej cenie.

Pełna wiedza

o zabiegu dla Ciebie to nasza Gwarancja.

Satysfakcja

z odbytego zabiegu – Gwarantowana 🙂

SPECJALNY MODUŁ DO

ZABIEGÓW NA TWARZ:

ERGOLIFT dynamicznie stymuluje komórki skóry w obrębie twarzy i szyi aktywując wzrost produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. POTWIERDZONE BADANIAMI DZIAŁANIE:
  • Wygładzenie zmarszczek 87%
  • Rozświetlenie skóry X2
  • Ujędrnienie 70%
Osoby szukające informacji o powyższym zabiegu, znajdują je przez słowa: endermologia, endermologia opinie, endermologia warszawa, endermologia lpg, endermologia twarzy, endermologia alliance, endermologia cena, endermologia efekty.